All inclusive dla aktywnych

Kategoria: Aktywnie

Lubisz ruch i dbasz o formę niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, a „Aktywna” to Twoje drugie imię? A może w Twoim kalendarzu postanowienie „zacznę ćwiczyć” przepisywałaś już dziesiątki razy na kolejne dni i wyczekujesz momentu, żeby w końcu naprawdę ZACZĄĆ? Dzisiaj chcę Cię przekonać, że niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, odpowiednim momentem na odrobinę ruchu są… wakacje!

Aktywne wakacje? Pomyślisz, że zwariowałam, bo przecież urlop to idealny czas na lenistwo, słodkie nic nierobienie i popijanie drinków z palemką. Zaskoczę Cię – nie rezygnuj z tych przyjemności! Ale wzbogać wakacyjny wypoczynek o odrobinę sportowej aktywności. Postaw na all inclusive dla aktywnych!

Korfu - Grecos Active

OK, ale jak to zrobić?

Już od sezonu 2017, wspólnie z najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce – Ewą Chodakowską – daliśmy naszym klientom szansę na odrobinę ruchu podczas wakacji i ruszyliśmy z jedyną taką ofertą na rynku. GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska to pakiet treningów prowadzonych w Grecji przez trenerów wybranych przez samą Ewę.

Kos - Grecos Active

Zajęcia prowadzone są według jej autorskiej metody, a trenerzy doskonale wiedzą, że wakacje to nie czas na wyciskanie siódmych potów 😉 Ćwiczenia zawsze dostosowane są do indywidualnego poziomu każdego uczestnika!

Kos - Grecos Active
Rodos - Grecos Active
Kos - Grecos Active

Jak z tego skorzystać?

  1. Zarezerwuj wakacje w Grecosie
  2. Dodaj do nich wybrany pakiet GRECOS ACTIVE
  3. Ciesz się aktywnymi wakacjami!

Zrób coś tylko dla siebie

Wbrew pozorom trudno znaleźć na wakacjach czas tylko dla siebie. Jeśli jedziesz na nie z rodziną, siłą rzeczy musisz mieć jedno oko na Maroko, drugie na… dzieci. Ale jest dla Ciebie ratunek! Połączone siły GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska i Klubu Delfinki Grecosa! Jak to działa? Ty trenujesz na Wielkich Greckich Aktywnych Wakacjach z GRECOS ACTIVE, a dzieci bawią się z rówieśnikami w Klubie Delfinki pod okiem doświadczonych animatorów.

Wybierasz się na urlop z ukochanym? Zabierz go na trening i wspólnie wyzwólcie endorfiny tak potrzebne do eksplorowania greckich wspaniałości! Ale nic na siłę – samotna godzinka przy basenie też dobrze mu zrobi 🙂

Rodos - Grecos Active
Kos - Grecos Active
Korfu - Grecos Active

Dostosuj aktywność do swoich potrzeb

Pakiety GRECOS ACTIVE zostały przemyślane tak, aby zarówno te z Was, dla których aktywność to najlepsza forma relaksu, jak i te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami, znalazły coś dla siebie. Możesz więc wybrać 3 lub 5 treningów podczas tygodniowego urlopu, 10 treningów podczas dwóch tygodni wypoczynku, lub pakiet podwójny 2×5 treningów dla Ciebie i Twojego partnera/przyjaciółki/mamy.

Treningi w ramach GRECOS ACTIVE nie wykluczają wakacyjnego relaksu, a ich celem jest zmotywowanie do dalszych wakacyjnych aktywności – zwiedzania czy skorzystania z wodnych atrakcji. Doskonale rozumiem, że wakacje są przede wszystkim po to, aby odpocząć i oderwać się od codzienności. Drobna aktywność fizyczna to dodatek, który pozwoli w ich trakcie zadbać o kondycję fizyczną, jednak nie ma zdominować wakacyjnego odpoczynku.

Chcę Ci także udowodnić, że sport na wakacjach można pogodzić z korzystaniem z oferty all inclusive. Sekret tkwi w umiejętnym dobraniu składników swoich posiłków. Wiem, że nie dla każdego jest to oczywiste, dlatego każdy, kto zdecyduje się na dokupienie do wakacji pakietu GRECOS ACTIVE otrzyma mini poradnik, jak korzystać z all inclusive. Grecka kuchnia znana jest z tego, że doskonale oddziałuje na zdrowie, dlatego przy odrobinie uwagi, nie będzie to wcale takie trudne!

Zachęcam więc: SPRÓBUJ! Przekonaj się na własnej skórze, że aktywność na wakacjach może być wspaniałym dopełnieniem wypoczynku.

Zresztą, niech przemówią sami uczestnicy!