Idealne, Wielkie Greckie Wakacje, czyli jak korzystać z animacji

Kategoria: Wakacyjne ABC
Kierunek: Grecja  

Wakacje all inclusive to dla wielu osób idealna okazja, aby odpocząć. Gwarancja greckiej pogody, ciepła woda w morzu i brak obowiązku sprzątania i gotowania brzmi, jak idealny scenariusz na urlop. Jako specjaliści od Wielkich Greckich Wakacji mamy wiele oferty świetnych hoteli, które zatroszczą się o potrzeby Naszych Gości razem ze specjalnie oddelegowanym zespołem rezydentów i pilotów. Będą oni służyć pomocą na miejscu i zostaną reżyserami wyjątkowych chwil w przepięknej Helladzie.

na zdjęciu team animatorów i rezydentów , w tle palmy i piękny teren hotelowy

Każdy z nas ma swoje sposoby na odpoczynek, jedni preferują beztroskie wylegiwanie się na słońcu, inni odpoczywają najlepiej podczas różnych aktywności. Zdajemy  sobie z tego sprawę!  Wskażemy Wam więc sposoby na spędzenie czasu tak, jak lubicie.

Kluby animacyjne

Nasz zespół to nie tylko rezydenci i piloci. Aby sprostać oczekiwaniom Gości, stworzyliśmy zespół animatorów w klubach „Delfinki”, „Zorba” oraz „Opa!Grecos”, aby zarażali swoim uśmiechem, energią i miłością do Grecji każdego dnia. Animatorzy organizują różnego rodzaju atrakcje dla dzieci i dorosłych, aby wszyscy mogli się zrelaksować, bawić i opalać w idealnych warunkach i na miarę potrzeb. Nasi animatorzy to zespół do zadań specjalnych — kreatywność i nieskończona energia to ich cechy charakterystyczne, na pewno więc będziecie ich słyszeć i widzieć!

animatorzy z klubów grecosa, Delfinki i Opa Grecos
animatorzy z klubu delfinki weseliludzie na zdjęciu
Sprawdź Klub ZORBA

Należy pamiętać, że nie wszystkie hotele mają w ofercie animacje. Przed wyjazdem warto sprawdzić, czy w wybranym obiekcie tego typu atrakcje są dostępne i od kiedy.

Jeśli wybraliście hotel z animacjami po zakwaterowaniu, bardzo polecam udać się na spotkanie informacyjne z rezydentem. Dowiecie się tam wszystkiego, co powinniście wiedzieć i dodatkowo poznacie animatorów oraz program animacji. Znajdziecie go również zaraz obok tablicy informacyjnej —  warto się z nim zapoznać, aby nic Was nie ominęło! 

animacje Grecosa, szczęśliwi i roześmiani ludzie na statku

Nie bójcie się również pytać! Animatorzy z chęcią przekażą Wam informacje, jakie atrakcje przewidziane są na kolejne dni, a także pomogą zlokalizować ważne miejsca w hotelu i poza nim, albo po prostu będą dla Was świetnymi towarzyszami do rozmów o Grecji!

Szczęśliwe dziecko na wakacjach

Szczęśliwe dziecko to udany urlop rodziców. Animacje w Klubie „Delfinki” to czasami jeden z głównych powodów wyboru danego hotelu przez dorosłych planujących swój urlop w Grecji. Nic dziwnego! Nasi animatorzy dosłownie stają na głowach, aby zapewnić moc atrakcji dzieciom powyżej 4 roku życia, organizując zajęcia sportowe i plastyczne.

Sprawdź Klub DELFINKI
zabawy podczas animacji grecosa, osoba przebrana za clowna i dziecko
kluby animacyjne grecosa, animacje dla dzieci na statku podczas rejsu, dziecko i animator na wesołym zdjęciu

Warto wiedzieć, że każdy dzień to inny obszar tematyczny. Pociechy będą mogły przeżyć grecką olimpiadę, wziąć udział w konkursie talentów lub wcielić się w swoją ulubioną postać z bajki. Nie zabraknie również atrakcji związanych z Grecją, jak (moje ulubione!) malowanie kamieni, które zazwyczaj zachęca do udziału również rodziców albo wspólne robienie sałatki greckiej!

przygotowanie do zabawy pirackiej na plaży, tworzenie flagi, animacje grecosa
animatorzy klubów opa i delfinki po zabawie z dziećmi z pomalowanymi ciałami
animacje grecosa, malowanie twarzy, dziewczyna z pomalowaną twarzą i człowiek przebrany za dzikiego kota

Rodzice muszą jedynie pamiętać, aby zaopatrzyć dzieci w potrzebne do zabawy ubrania lub przedmioty (w zależności od aktywności z programu), a w czasie, gdy pociecha jest zajęta zabawą, korzystać z przyjemnej chwili na odpoczynek lub relaks przy basenie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Idealne, rodzinne wakacje
animacje grecosa w klubie delfinki, fajne rpzeżycia w basenie z animatorami

„Klub Delfinki” daje także możliwość skorzystania z lekcji pływania. Do Grecji, w różne miejsca i do różnych hoteli, wysyłamy doświadczonych i certyfikowanych instruktorów pływania, którzy przez zabawę uczą pływania od podstaw lub pomagają szlifować umiejętności pływackie naszych radosnych delfinków. W szerokiej ofercie animacji znajdzie się więc czas na naukę pływania, co w greckim słońcu i podczas zabawy jest wyjątkową i bardzo sensowną opcją.

animacje grecosa, lekcje pływania w basenie z instruktorem pływnia

Często, jako kulminację całego dnia zabawy, nasi animatorzy zorganizują uwielbiane przez wszystkich  „Mini Disco”. Podczas tej „imprezy” razem ze swoimi pociechami będziecie mogli potańczyć do znanych i kochanych utworów, bez których nie wyobrażamy sobie zabawy! Czy da się lepiej zakończyć dzień podczas Wielkich Greckich Wakacji?

fajne animacje dla dzieci, cała grupa szczęśliwych dzieci

Szczęśliwi dorośli podczas wakacji

Rodzice bardzo chętnie bawią się ze swoimi dziećmi,  podczas urlopu, jednak musi znaleźć się również coś tylko dla dorosłych. „Klub Opa!Grecos” i jego animatorzy to specjaliści od wywoływania uśmiechów u absolutnie wszystkich! Najbardziej popularne aktywności, z których będziecie mogli skorzystać, to zajęcia sportowe, których nie da się nie zauważyć.

Sprawdź Klub OPA!GRECOS
animacje grecosa, aqua zuma, tańce w basenie

Aqua zumba czy aqua splash to naprawdę świetna zabawa, pod wodą nikt nie zauważy, że pomylisz kroki, a do tego dawka śmiechu dostarczy odpowiednią ilość hormonu szczęścia! Dla osób, które potrzebują więcej  aktywności, znajdą się również inne zajęcia takie, jak joga czy stretching.  Zapewniam, że będziecie się lepiej czuć, a jedzenie będzie bardziej smakować! Kilka kawałków baklawy także zniknie i to bez wyrzutów sumienia.

animacje grecosa, joga na trawie
animacje grecosa, człowiek w śmiesznej masce
CZYTAJ WIĘCEJ: Hotele dla dorosłych

W zależności od tego, jaką infrastrukturą dysponuje hotel,  możecie się również spodziewać sportów zespołowych, które świetnie integrują wszystkich gości.

Jeśli nie należycie do wielbicieli sportów, animatorzy zaproszą Was do innych zabaw i gier, które czasami nie wymagają nawet wstawania z miejsca! Quiz muzyczny lub quiz o Grecji to szansa do wykazania się wiedzą, taka zabawa przy barze nie może się nie udać. Jedną z gier, która zawsze wywołuje dużo emocji, jest kultowy „beer pong”. Jeśli nigdy w to nie graliście to chyba czas spróbować  i przypomnieć sobie czasy studenckie.

animacje z klubem delfinki na plaży

Oprócz aktywności w ciągu dnia czekają na Was również wieczorne atrakcje, bo animatorzy to osoby o wielu talentach! Koniecznie sprawdźcie, czy w hotelu organizowane jest „show”, podczas którego poczujecie się jak teatrze…w końcu jesteśmy w Grecji — ojczyźnie teatru! 

Pamiętajcie, że animatorzy są do Waszej dyspozycji. Organizują atrakcje dla gości, dają im chwile wytchnienia od dzieci, integrują  z innymi uczestnikami imprezy turystycznej lub pomagają wytworzyć trochę endorfin i hormonów szczęścia. Jeśli nie macie ochoty, korzystać z animacji to oczywiście nie jest to w żaden sposób obowiązkowe, wystarczy to powiedzieć. Celem zespołu „Kalimera Grecos”, są udane wakacje Klientów i to nigdy się nie zmieni!

animacje grecosa, klub opa i zabawy w wodzie, prawdopodobnie aqua zumba

Z wykształcenia jestem finansistką, choć to sport i podróże to moje główne pasje. Pilates i yoga na mojej ukochanej macie (którą wszędzie wożę) razem z przepięknymi zachodami słońca przy brzegu to dla mnie połączenie idealne. Właśnie przez to porzuciłam trochę zamiłowanie do cyferek na rzecz robienia tego co sprawia mi największą przyjemność. Do Grecji trafiłam przypadkiem, od pierwszego wyjazdu pochłonęła mnie na tyle, że aktualnie przygotowuje się już do 6 sezonu spędzonego w Helladzie. Co najbardziej mnie w niej urzeka? Prócz pięknych widoków, wspaniałego jedzenia i błękitu morza fascynuje mnie zgłębianie sztuki „dobrego bycia”, której Grecy są wspaniałymi nauczycielami. Z natury jestem osobą, która mało ma w sobie powolnego stylu „siga siga” z każdym pobytem uczę się dystansu, radości z małych rzeczy i na nowo poznaje swoje priorytety. Uwielbiam dzielić się z ludźmi „moja mała Grecją”, czyli tymi zwyczajami, miejscami i historiami, które są dla mnie wyjątkowe. Kiedy nie jestem za granicą, uczę pilatesu i matematyki, czekając na kolejną przygodę i doładowanie słońcem.