Grecja Waszym okiem – konkurs

Kategoria: Waszym okiem

Blog „Grecja na żywo” to miejsce, w którym obraz Grecji tworzą różni ludzie – od naszych rezydentów przez dziennikarzy po blogerów. Nie może tutaj zabraknąć również Ciebie! Twoje wrażenia są dla nas szczególnie ważne – przecież to dla Ciebie ciągle się udoskonalamy, aby zrealizować Twoje marzenia o idealnych wakacjach.

Byłeś na wakacjach w Grecji? Wciąż masz w pamięci jej cudowne plaże, spektakularne zachody słońca, przepyszne jedzenie, przyjaznych Greków i fascynujące zabytki? Na dysku Twojego komputera setki zdjęć i filmów czekają aż znajomi wpadną na wspólne oglądanie? Nie czekaj, podziel się swoimi wspomnieniami z Wielkich Greckich Wakacji z czytelnikami „Grecji na żywo” i zgarnij 3 000 zł na wakacje w Helladzie!

Prześlij swoją relację razem ze zdjęciami lub nagraniami video na adres mailowy: blog@grecos.pl. Co miesiąc nagrodzimy najciekawsze opowieści zestawami greckich książek, a na koniec sezonu wybierzemy najlepszą relację, której autor otrzyma nagrodę główną: voucher rabatowy o wartości 3 000 zł na Wielkie Greckie Wakacje. Wybrane relacje opublikujemy na blogu w zakładce WASZYM OKIEM.

Startujemy 20 stycznia! Długopis w dłoń, odkurz swoje wspomnienia z wakacji i podziel nimi z czytelnikami „Grecji na żywo”.

Przeczytaj wybrane relacje wyróżnione w kolejnych miesiącach trwania konkursu:

Edycja 2018 konkursu „Grecja Waszym Okiem” zakończyła się dnia 31.05.2018. Główną nagrodę otrzymała Patrycja Niekrasz-Bagnicka za  wzruszającą relację z wakacji na Krecie.

Też chcesz wziąć udział w konkursie na blogu „Grecja na żywo”? Śledź nasze media społecznościowe, gdzie poinformujemy o starcie kolejnej edycji konkursu.