Konkurs Grecja Waszym Okiem – edycja 2019

Kategoria: Waszym okiem

Rok 2018 był dla Grecosa wyjątkowy – świętowaliśmy wakacje milionowego klienta wypoczywającego z Grecosem w Grecji. #MilionGreckichWspomnień, którymi nas wtedy zasypaliście, to dla nas kolejny dowód, że wakacje to czas, który uwielbiacie wspominać.

Waszym Okiem konkurs

Ale nie poprzestajemy na tym – chcemy więcej! Dlatego z początkiem roku startujemy z drugą edycją konkursu, który w ubiegłym roku cieszył się Waszym ogromnym zainteresowaniem – „Grecja Waszym okiem”.

Kolejny rok dzielimy się z Wami także naszą miłością do wakacji w rytmie siga-siga. Nie ma nic lepszego niż niespieszne odkrywanie greckich zakamarków, życie bez pośpiechu, delektowanie się każdą chwilą. Doświadczyłeś tego na swoich wielkich greckich wakacjach? Opisz to i wyślij do nas!

Prześlij swoją relację razem ze zdjęciami lub nagraniami video na adres mailowy: blog@grecos.pl. Co miesiąc nagrodzimy najciekawsze opowieści zestawami greckich książek, a na koniec sezonu wybierzemy najlepszą relację, której autor otrzyma nagrodę główną: voucher rabatowy o wartości 4 000 zł na wakacje w Grecji. Przeczytaj wybrane relacje na blogu w zakładce WASZYM OKIEM.

Przeczytaj zwycięską relację z edycji 2018 konkursu.

Czas trwania konkursu: 2.01.2019 – 31.05.2019