Przewodnik po greckiej kuchni – darmowy e-book!

Kategoria: Smaki Grecji

Lubisz grecką kuchnię? A może jesteś na etapie odkrywania, z czym tę Grecję się je? Dla wszystkich ciekawych greckich smaków stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju przewodnik po greckiej kuchni, który nazwaliśmy „Smak Grecji to smak życia”.

E-book „Smak Grecji to smak życia” to blisko 90 stron, które wprowadzą Cię w tajniki gotowania i biesiadowania według Greków. Jego ostateczny kształt jest zasługą wielu osób, które dołożyły wszelkich starań, aby dostarczyć Ci jak najbardziej kompleksowy zestaw informacji o greckich kulinariach i ubrać to w ładną, przejrzystą formę.

Znajdziesz w nim:

– Autorskie przepisy od naszych greckich przyjaciół oraz greckie klasyki, którymi zaskoczysz rodzinę i przyjaciół!

– Artykuły i rekomendacje, dzięki którym staniesz się prawdziwym specjalistą od greckiej kuchni.

– Extra prezent! Autorska, ilustrowana mapa Grecji oraz zdjęcia greckich potraw do wydrukowania w dużym formacie lub do ustawienia jako tapetę!

Mapa Grecji

Grecka kuchnia to styl życia, który zakorzeniony jest w kulturze Greków. Posiłki nie oznaczają tylko czynności jedzenia, ale okraszone są atmosferą biesiadowania, przebywania w gronie najbliższych. Do tego dochodzi niesamowita gościnność, otwartość i luz, znany pod nazwą brzmiącą jak zaklęcie „siga-siga”. Jeśli ten czar spadnie na Ciebie raz, już zawsze będziesz chciał się tak czuć. Wierzymy, że nasz e-book pomoże Ci w tym!

Wypełnij formularz i odbierz darmowy e-book w formacie PDF!